18:00
Pred workshopom skupina, po workshope tím
18:00 - 18:50 50 minút S2 Workshop Lucka Demková
5
miest
Open space
18:00 - 20:50 170 minút S1 Inšpiratívny
miest
Skauti pre komunitu - WORKSHOP
18:00 - 19:00 60 minút Ateliér Workshop Lenka Antalová Plavuchová
0
miest
19:00
Kvíz 4x4
19:00 - 19:44 44 minút S2 Sprievodný program
miest
Montessori doma a v skautingu - WORKSHOP
19:30 - 20:30 60 minút Ateliér Workshop Dáša a Zuzka
0
miest
21:00
Grand Opening
21:00 - 21:30 30 minút S2 Sprievodný program
miest
Hry s Alexom
21:00 - 00:00 180 minút Kaviareň Sprievodný program
miest
Cardboards
21:40 - 22:30 50 minút S2 Sprievodný program Juraj Šimkovič
miest
Safe from harm - WORKSHOP
21:50 - 22:50 60 minút Ateliér Workshop Fedde Boersma
0
miest
22:00
Ľudové krepčenie zo SĽUKU
22:00 - 22:55 55 minút S1 Workshop
8
miest
Sympokino
22:35 - 00:00 85 minút S2 Sprievodný program
miest
09:00
Montessori v praxi + Naivná pedagogika
09:00 - 09:50 50 minút S1 Inšpiratívny Dáša a Zuzka, Juraj Šimkovič
miest
Stavanie výhybiek z kruhu chudoby
09:00 - 09:40 40 minút S2 Inšpiratívny Pavel Hrica
miest
10:00
Nadupané prezentovanie + Životná cesta značky ZAJO
10:00 - 10:50 50 minút S1 Inšpiratívny Juraj Holub, Juraj Králik
miest
Odmena a trest
10:00 - 10:40 40 minút S2 Inšpiratívny Lenka Sokolová
miest
SAZ - Buď pripravený I.
10:30 - 11:30 60 minút Areál Workshop
0
miest
Frisbee s Chorchem I.
10:30 - 11:30 60 minút Areál Workshop
miest
11:00
Safe from harm + Tour de svet
11:00 - 11:50 50 minút S1 Inšpiratívny Fedde Boersma, Martin Hanzel
miest
Diskusia: Skauti v komunálnej politike
11:00 - 12:15 75 minút S2 Diskusia Lenka Antalová Plavuchová, Alojz Vlčko, Lukáš Ďurina
miest
12:00
Scoutshop
12:40 - 18:00 320 minút Ateliér Sprievodný program
miest
14:00
Za slušné Slovensko backstage
14:00 - 14:40 40 minút S2 Inšpiratívny Katarína Nagy Pázmány, Peter Nagy
miest
Fotograf v humanitárnej a vojnovej zóne + Fotografka vo vojnových zónach
14:00 - 14:50 50 minút S1 Inšpiratívny Jana Čavojská, Anton Frič
miest
Kávička so spíkrami
14:00 - 14:50 50 minút Kaviareň Diskusia
miest
SAZ - Buď pripravený II.
14:15 - 15:15 60 minút Areál Workshop
0
miest
15:00
Active citizenship
15:00 - 15:40 40 minút S2 Inšpiratívny Fedde Boersma
miest
Život v otvorenosti a originálnosti + Zvuky prírody
15:00 - 15:50 50 minút S1 Inšpiratívny Alojz Kaššák
miest
Frisbee s Chorchem II.
15:30 - 16:30 60 minút Areál Workshop
miest
16:00
Život na okraji
16:00 - 16:40 40 minút S2 Inšpiratívny Matúš Zajac
miest
Z kuchyne Arolla filmu
16:00 - 16:50 50 minút S1 Inšpiratívny Karol Kaliský
miest
17:00
Ozbrojené sily SR a čo o nich (ne)vieme
17:00 - 17:50 50 minút S1 Inšpiratívny Jozef Zekucia, Matej Kandrík
miest
Diskusia medzi novinármi o slobode a sile médií
17:00 - 18:30 90 minút S2 Diskusia Gabriela Kajtárová, František Múčka, Jakub Filo, Braňo Závodský
miest
20:00
Záverečné slovo
20:20 - 21:20 60 minút S2 Inšpiratívny
miest
21:00
Sympokino
21:30 - 23:55 145 minút S2 Sprievodný program
miest
Disco disco
21:30 - 00:00 150 minút S1 Sprievodný program
miest